sjednat pojištění

Sjednat pojištění vás nevyjde draho

Investujete v průměru pár korun měsíčně za pojištění, ale výsledek je ohromující. Správně nastavené pojištění vám pomůže nejen ochránit sebe, když se vám něco stane, ale i vaší rodinu nebo majetek. Sjednat pojištění se vyplatí tam, kde vám již na začátku dají nějakou výhodu.

Pojištění vás nechrání jen na životě

Také se vám někdy stalo, že jste odjeli na dovolenou a během vaší nepřítomnosti vznikl v bytě požár, případně praskly stoupačky a vytopili jste sousedy? Velice nepříjemné události. Jestliže nejste pojištění, nezbývá vám nic jiného, než uhradit škody z vlastní kapsy. Ale pokud máte sjednané patřičné pojištění, pak se o vše postará pojišťovna. Vy jen dodáte vyplněné formuláře, fotodokumentaci nebo další dokumenty, které pojišťovna žádá, a máte vystaráno. Čekáte už jen na to, až vám přijdou peníze, které jste vynaložili za odstranění škod. Neváhejte a nechte si sjednat pojištění co nejdříve. 

Jestliže jste vytopili sousedi, nebo oni vás, podívejte se na článek, jak postupovat při vytopení bytu

Jaké sjednat pojištění? 

Máte-li štěstí, narazíte na pojišťovacího poradce, pro kterého bude nejdůležitější správně nastavené pojištění. Budete-li mít smůlu, narazíte na někoho, pro koho bude nejdůležitější výše provize, kterou uzavřeným obchodem získá. Tím pádem vás bude nutit do sjednání pojištění, které je sice platné, ale v podstatě ho nikdy k ničemu nevyužijete. Například takové pojištění pro případ dlouhodobého upoutání na lůžku. Pojišťovny většinou vyplácí až od tří dnů, kdy jste v nemocnici upoutáni k lůžku, ale nemocnice mají za cíl zbavit se každého z lůžkového oddělení právě do tří dnů. Nad tuto lhůtu už se jedná o vážné případy nebo osoby, které brzy zemřou. Bude vám pak takové pojištění platné? Pokud máte rizikové povolání (výškové práce atd), pak se samozřejmě takové pojištění vyplatí. 

Cena za sjednání pojištění

Zde je otázkou, jaké pojištění požadujete a v jakém rozsahu. Správně nastavené pojištění vás vyjde na desítky až stovky korun měsíčně. Vždy však záleží na tom, co všechno bude předmětem pojištění. 

Zde si můžete zadat poptávku na pojištění, které vás opravdu bude chránit a bude nastavené tak, abyste v případě události opravdu něco získali. Nenastavujeme pojištění, abyste zaplatili co nejvíce. Ale tak, aby to pro vás bylo přínosem.